חנוכה בcandy land
יום ראשון נר שלישי כל משפחות הקהילה הישראלית התאספו לתוכנית יחודית ומרתקת לכבוד חג החנוכה,CIMG2912 [320x200].JPG
 עוד הרבה לפני תחילת החג, מרכז חב"ד לדוברי עברית נערך בבנית חנוכית candy ענקית, יפה, ומיוחדת. הבניה נעשתה בזכות התנדבותו של מר מומי שושן, שבעזרת ידי הזהב שלו, ובזכות תכנון מדויק, נוצרה חנוכיה זו ,העשויה מצינורות פלסטיק, שנצבעו בצבע זה,ב ורק השמש נעשה מצינור שקוף, שבתחתיתו ברז מיוחד, דרכו אפשר לתת לcandy הממלאים את החנוכיה לצאת.
בשעה 4:30 הגיעו כל המשתתפים לאירוע, והתכבדו בספיננ'ג טעים וטרי, שנעשה במתכון מיוחד, שרק גב' רימונה כהן, ידעה איך להכין אותם.CIMG2847 [320x200].JPG
בזמן שטעמו מהספינג',  כל הילדים התבקשו להניח על שולחן מיוחד את יצירות חנוכיותיהם המיוחדות, בתחרות מיוחדת, לכבוד האירוע. ההעינות הרבה הרשימנ את כולם והיצרות היו מענינות ומרתקות כאחד.
 הנוכחים לא הפסיקו להתפעל מההשקעה בתוכנית סביב הcandy land ,כל ילד הוזמן למלא סביבון שקוף, שנהפך לשרשרת, בsandy candy שהוזמן במיוחד לאירוע. ההורים והילדים התלהבו מהפטנט והכינו את הסביבון מCIMG2852 [320x200].JPGקושט בחול הציבעוני.
לאחמ"כ התישב הקהל הרחב לצפות בסרט וידיאו  מרתק, על חג החנוכה, דרכו יכלו ללמוד על מהות החג, הלכותיו, ועל מפעל חב"ד בחנוכה בכל העולם כולו. אחרי הצפייה המהנה, הוזמנו לאולם במחיאות כפים סוערות אנטיוכוס היווני, ויהודה המכבי, להציג  בפני הקהל את סיפור החג, בצורה חוויתית, ומשעשעת, עם תפאורה מושלמת, מלווה ברקע מוזיקלי. לאחר ההצגה יכלו כל אחד מהשתתפים להצטלם למזכרת, עם יהודה המכבי או עם היווני .(אנו מודים לר' מנדי בועז ור' שי עובדיה על השקעתם בCIMG2883 [320x200].JPGהצגה זו).
מיד לאחר ההצגה, עלו לבמה כל ילדי הבית ספר לעברית בהופעה מיוחדת, שהכינו לכבוד האירוע. המופע שילב ריקוד, ואת שפת העברית, סביב שירי החנוכה. תודתינו נתונה למורה אביבה מרקוביץ שהשקיעה בתוכנית זו.
בסיום הערב, הוזמן לבמה הכהן של קהילתינו, מר שמעון כהן שיברך וידליק את נר החנוכה.CIMG2919 [320x200].JPG
לאחר ההדלקה כל הילדים נעמדו בשורה בככדי לקבל את הסוכריות המחנוכית הסוכריות 
ולאחמ"כ הוכרז המנצח בתחרות החנוכיות, הלא הוא הילדים בן וזיו שושן שיצרו חנוכיה במודל מרתק של הכותל המערבי. וזכו באוחה משפחתית במסעדת גריל טיים. (תודתינו נתונה למסעדת גריל טיים על תרומתם לאירוע).
תודתינו נתונה לכל אלו שלקחו חסות על האירוע.
זעזוע בקהילה היהודית בבוקה רטון
שעת ליל מאוחרת כאשר תושבי בוקה רטון המנומנת נמו את שנתם, עברה קבוצת אנטישמיםחוליגנים ליד ביתו של שליח חב"ד הרב נפתלי הרצל בעיר וכשראתה את החנוכיה מתנוססת לתפארהליד ביתו, ופרקו ושברו את החנוכיה הגדולה הדבר התגלה רק לאחר שחזרו המשפחה מסעודת ליל שבת שהבית הכנסת.

בחב"ד בוקה מבטיחים שמקרה זה לא רק שלא יחליש אתהמבצעים אלא יגרום לחיזוק בהפצת המעיינות חוצה.

על-פי הערכת המשטרה המקומיתשחקרה את האירוע והממצאים שבמקום הדבר נעשה על-ידי אנטישמים.

יש לציין שמקרהזה מצטרף לשורת אירועים שקרו בתקופה האחרונה ברחבי ארצות הברית.