*הדלקה מרכזית לחבר'ה הצעיריםIMGP1416.JPG

כבר בליל ההדלקה הראשון של חג החנוכה מרכז חב"ד יצא להפיץ ולפרסם את נס חג החנוכה, למעלה מ50 חבר'ה צעירים שעובדים בכל הקניונים ברחבי דרום פלורידה התאספו יחדיו למסיבת חנוכה חגיגית עם הדלקת נר ראשון מרכזית לאחר ההדלקה התכבדו כולם בסופגניות טריות וחמות ופצחו בשירי חג החנוכה מתוך נוסטלגיה לביתם הרחוק בארץ ישראל. לאחר השמחה והריקודים התכבד מנהל מרכז חב"ד לדוברי עברית הרב נפתלי הרצל לומר לחברה הצעירים מס' מילים לכבוד החג ולחזקם בשמירת הזהות היהודית בגולה ולקחת מוסר השכל מזמן חג החנוכה בה יהודים מסרו את נפשם על שמירת זהותם.

 *חנוכה באייסלנד-החגיגה של העירIMGP1483.JPG

במוצ"ש נר רביעי של חג החנוכה התאספו ברחבת מרכז המסחרי של מסעדת אירופיין קפה כל הקהילה הישראלית בבוקה רטון למסיבת חנוכה יחודית ומרתקת.מי שהגיע כבר הרגיש את האווירה המענינת של שלג בפלורידה-חידוש מרענן. כל הילדים שיחקו בשלג ולבנתיים ההורים נהנו לראות יצירה מרתקת של אומנות: מנורת קרת בגובה של 7 פוט ע"י אומן מיוחד שהוזמן לאירוע ליצור את מנורה זו.להדלקה המרכזית של המנורה הוזמן מר אלי מורן לברך על נרות החנוכה ומר ניסן אטיאס התכבד בהדלקתם. במשך ההדלקה לבשו כל הילדים שרשת מוארת עם סמל המנורה לכבוד חג החנוכה.לאחר ההדלקה פצחו כל המשתתפים בריקודים סוחפים אל תוך הלילה בליווי התקליטן רמי לוי. כל הנוכחים נהנו מאוכל טעים וטרי שמסעדת אירופיין קפה דאג להכין בזמן קצר.מרכז חב"ד רוצה להודות לכל התומכים בגופם וממונם להצלחת ולמימון האירועים בחג.   

*מסיבת חנוכה לבית-ספר עברית בעבריתIMGP1535.JPG

.ביום ראשון הוזמנו כל הילדים וההורים למסיבת חנוכה חגיגית בבית ספר כל הילדים ערכו מלאכות יד לכבוד החג למדו על חג החנוכה שרו את שירי חג החנוכה והתכבדו בסופגניות טריות וטעימות.