הזדהות ואחדות לזכות חיילי צה"ל בקהילה

למעלה מ100 איש אנשים נשים וטף מקרב הקהילה באו לתמוך ולהזדהות עם תושבי הארץ ועם חיילי צה"ל בסעודת ליל שבת שנערכה ב16 לינואר האווירה המיוחדת ששררה באירוע עם ניחוחי התבשילים שהרבנית הניה הרצל הכינה השרו שמחת שבת אמיתית בתוכנית בסעודה לא היתה זרות בין אחד לשני כ"א קם והציג את שמו ומשפחתו כך שכולם מצאו את מקומם (מנהג זה הנהיג הרב הולצברג הי"ד בכל סעודת ליל שבת בבית חב"ד מומבאי הודו) בסעודה כל הקהל השתתף בזמירות השבת מתוך שירון מיוחד שחולק לכולם לאחמ"כ הרב נפתלי הרצל סיפר על פרשת השבוע בראי האקטואליה והחסידות לבסוף הוזמן מר גבי קירא מומחה להיפנוזה שהרצה על מהות ההיפנוט והדגים על המקום את הכוח שבהיפנוט סעודת ליל שבת הבאה תיערך לכבוד חג הפורים ב6 למרץ כולם מוזמנים...

 

נשות מדע למדו על הורות

הנשים התאספו בבית חב"ד ווסט בוקה רטון עם דר' אלה ווילק וביחד ליבנו ודנו בנושא חינוך הילדים בדורנו המלא בקשיים ואתגרים שונים ומענינים בנוגע לחינוך ילדינו.

 הדיון היה מאוד פורה ומעמיק וכל הנשים הביעו את שאלותיהם ואתגריהם היום יומיים עם ילדיהם. דר' ווילק ענתה בחכמה ומנסיונה הרב, על כל השאלות והאתגרים

מרכז חב"ד מודה מקרב לב לדר' ווילק על היענותה ועל תרומתה החשובה לקהילה ואי"ה נמשיך את סדנאות חינוך אלה בהמשך.

 

בבית ספר לעברית למדו על ט"ו בשבט

תלמידי הבית ספר נהנו מסדנאות מיוחדות שערכו צוות המורים והמורות על ט"ו בשבט הילדים נטעו זרעים של פירות, ירקות, ופרחים בעציצים. ולמדו על מהות החד עם דפי עבודה מענינים שהכינו עבורם וערכו סדר ט"ו בשבט עם פירות יבשים בתוכנית מענינת זו ניכרה ההשקעה המיוחדת של צוות המורים ועל-כן תודינו נתונה להם.

בבוקה רטון חגגו ט"ו בשבט

לא רק העצים חגגו את הראש השנה שלהם, אלא גם רבים מקרב הקהילה הישראלית באו לחגוג עם העצים, במרכז חב"ד לדוברי עברית. בתוכנית הרצה הרב בן-ציון בר-עמ"י רב קהילת התמנים ברחובות, מנהל מוזיאון הכתב בישראל, וידוע כבקי בנבכי אותיות שפת הקודש. בנושא הקשר בין חג האילנות לאנשים בכלל, ובפרט העם היהודי, האנשים כובדו מפירות שהשתבחה בהם ארץ-ישראל, והאזינו בקשב רב להרצאה המאלפת. לאחר ההרצאה הראה הרב בר-עמ"י את יצירותיו המופלאות, גלרי'ה של ציורי אומנות וצדיקים, עם תכנים עמוקים וסגולות לכל אשר אדם צריך, והכל מצויר עם אלפי אותיות של פרקי תנ"ך. בסוף האירוע נערכה הגרלה מיוחדת, בה הזוכה יכל לתרום לבית חב"ד. באירוע גם ציינו עם עוגה את יום הולדתו של מר גלעד שרוני שיחי' שיזכה לשנים רבות והצלחה רבה בכל מעשה ידיו לפניכם גלרית תמונות מהאירוע: