אליך ידיד יקר! 

 חזון יכול להביאנו לכדי דברים מופלאים. הוא נוגע בלבבות, מצית את הדמיון ומניע אותנו לשנות את העולם. בשנת 2006 קבוצה קטנה של חולמים בעלי חזון, שילבו ידיים והקימו את חב"ד לדוברי עברית. במשך שלוש שנים הם פעלו להגשמת חזונם, להביא לשינוי תוך הגברת התודעה בנושאי דת, מוסר ורוח. הקמנו מרכז רוחני דינמי המהווה אי של קבלה וסובלנות, ללא קשר לעברם או השתייכותם של המשתתפים. אנו מקדישים עצמנו לחזון של יצירת עולם בעל משמעות עמוקה  יותר. אנו גאים ושמחים במעשה ידינו אך הדרך עוד ארוכה וביחד אנו שואפים לגעת בגבולות הבילתי ניתן להשגה.
ארוע זה מתקיים מתקיים לכבוד החזון, החולמים והמוציאים מהכח אל הפועל. שערו בנפשכם את האפשרויות הבלתי מוגבלות הגלומות בחזון זה ועיזרו לנו להגשימו.  

ב"ה לאחר 5 שנות פעילות מוצלחות עם פתיחת מרכז חב"ד לקהילה,בית הכנסת,שיעורי תורה ועוד..

 אנו שמחים להזמינכם לטקס השקת ארון הקודש המפואר 

והתחלת כתיבת ס"ת חדש לבית הכנסת    

האירוע יתקיים אי"ה

ביום שלישי כ"ו אדר ה' תשע"ב ה20 במאי 2012, בשעה 18:00

בבית חב"ד לדוברי עברית:

   11443  w palmetto park rd. Boca Raton fl 33428

זהו אירוע חשוב מאוד עבור מרכז חב"ד. אני בטוח שהנכם מודעים לייחוד שבנו בנושא מימון פעילויות ותוכניות. אנו לא גובים דמי חבר לארגון שלנו או תשלום לקרנות שונות ואין אנו מוכרים מושבים בחגים. אנו מתקיימים ומתפתחים על בסיס תרומות של רצון חופשי. אנו בהחלט ברי מזל שבורכנו באנשים ומשפחות, אשר מרצונם החופשי וללא פנייה מצידנו, החליטו לסייע במימון פעילותנו. תקציב הפעילות כ- 235,000 $ בשנה, מכוסה באמצעות תרומות נדיבות אלה.

היכולת לקיים את פעילותנו ללא הכנסה קבועה וצפויה מראש, מעידה על גדלות הקהילה בה אנו פועלים. בערת השם נמשיך בפעילותנו כפי שעשינו בעבר. ובכל זאת על מנת להמשיך ולספק את הצרכים הגדלים של הקהילה והפעם גם למימון ספר תורה חדש לבית הכנסת אנו נזזקים לארוע גיוס כספים.
  

אנו מזמינים אותך להיות שותף. חב"ד מרכז דוברי עברית, מתקיים כרגע מתרומות הקהילה. הסיוע שלך יעזור לנו להגיע אל קהל גדול יותר בקהילה. כל סנט של תרומה משפיע באופן ישיר על כל הקהילה היהודית.

 עבודה משותפת הביאה אותנו להישגים משמעותיים בשינוי רוחני של אופי האזור. עבודה משותפת זו הביאה לחיזוק הגאווה היהודית, הידע ביהדות ושמירת המצוות. ביחד נוכל לספק את האמצעים הדרושים להמשך הצמיחה.

 הרב נפתלי הרצל

מנהל

לקריאת ההזמנה בפורמט PDF הקש כאן 

 invattion diner1.jpg